Rekomendacje

„W życiu miałem już kilka sesji fotograficznych, ale sesja z Martą była wyjątkowa. Bardzo profesjonalne podejście do fotografii. W mgnieniu oka potrafiła sprawić, ze wraz z moją narzeczoną czuliśmy się bardzo wyluzowani i swobodni, przez co zdjęcia wyszły naprawdę dobrze i nie było widać w nich sztuczności. Polecam!”

Krystian

„Profesjonalne podejście do potrzeb i oczekiwań, kreatywność i cudowny klimat – to przede wszystkim wyróżnia sesje fotograficzne z Martą. Dziękuję za piękne fotografie rodzinne, dziecięce, lifestylowe i produktowe. Serdecznie polecam.”

Marlena

„Sesja z Panią Martą była dla mnie czymś absolutnie niezwykłym. Zdjęcia są tak magiczne, a atmosfera w trakcie zdjęć wyjątkowa i cudowna. Nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu usługi i teraz sama nie rozumiem dlaczego? Chętnie powtórzę tę przygodę / bo tak bym to nazwała/, raz jeszcze i jeszcze. Niezwykle profesjonalna fotograf, o niesamowitej wrażliwości i podejściu do naszych oczekiwań. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie. Gorąco polecam.”

Pani Aleksandra

„Piękna sesja naszej księżniczki z okazji pierwszych urodzin. Marta zajęła się profesjonalnie małym skarbem. Miła, przyjazna i rodzinna atmosfera. Zdjęcia robione z pasja. Pamiątka na całe życie dla naszej córci i dla nas rodziców. Polecamy.”

Małgorzata i Grzegorz

„Z całego serca polecam współpracę z Martą. Profesjonalne i rzetelne podejście do wykonywanej pracy, a co za tym idzie…. piękne pamiątki, które są z nami do końca życia.”

Ilona

„Przepiękne zdjęcia, cudowna osoba, idealne detale. Praca z takim fotografem to czysta przyjemność. Polecam.”

Martyna