pakowanie

Oddawanie gotowego materiału to dla mnie jedna z największych przyjemności. To finalny produkt mojej pracy, w którą wkładam całe swoje serce i umiejętności. Uwielbiam kiedy oglądacie swoje zdjęcia, wzruszacie się razem ze mną i nie możecie uwierzyć jak dużo przyjemniej trzymać w dłoni odbitki i album, niż spoglądać w ekran smartfona lub laptopa.

Kraftowa koperta na odbitki

W takiej kopercie otrzymacie ode mnie odbitki z minisesji. Jest wykonana z grubego papieru kraftowego i może z powodzeniem przechowywać małe ilości zdjęć przez długi czas. Można jej także użyć do wręczenia odbitek bliskim osobom. Zamykana „skrzydełkami” w kształcie serca robi świetne wrażenie.

Album z naświetlanymi zdjęciami

Album na zdjęcia to klasyczna forma przechowywania wspomnień. Nie pomylcie tego cudownego albumu z tanimi, drukowanymi fotoksiążkami. Tutaj otrzymujecie najwyższą jakość. Naświetlane zdjęcia idealnie odwzorowują kolory, a grube karty dają niesamowity efekt wizualny. Album może posiadać okładkę tekstylną np. ala len lub aksamitną. Jedna z najpiękniejszych pamiątek i prezentów jaki możecie sprawić sobie i waszym bliskim. Sesje lifestylowe najlepiej przekazywać w albumie, ponieważ w połączeniu ze zdjęciami detali, prezentują waszą historię w imponujący sposób.

Cena za album zaczyna się od 250zł

Skórzana koperta na odbitki

Jak mówią twórcy tych pięknych opakowań na odbitki, powstały one z miłości i szacunku do zdjęć. Skórzane koperty są niezwykle trwałe i starzeją się z klasą. Wasze odbitki będą w nich przechowywane pięknie i bezpiecznie. Taki nośnik wspomnień to wyjątkowa pamiątka rodzinna, którą można przekazywać sobie z pokolenia na pokolenie.